ZAPROSZENIE DO DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Złota polska jesień”

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić przedszkolaków do udziału w dzielnicowym Konkursie Plastycznym „Złota polska jesień”.

Podstawowe informacje:

• Konkurs skierowany jest do dzieci 3-4 i 5- 6 letnich, uczęszczających do przedszkoli w dzielnicy Wola.
  • Praca konkursowa o tematyce „Złota polska jesień”: technika dowolna, forma płaska, format A4 lub A3. Dopuszczalna jest pomoc dorosłego członka rodziny.
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • Termin składania prac konkursowych: 29.10.2021 (piątek).
  • Prace prosimy przesłać na adres Przedszkola nr 234 : ul. Ożarowska 59 01- 416 Warszawa lub przynieść bezpośrednio do placówki. Godziny pracy przedszkola: 7:00- 17:15.
  • Dla dzieci, które zajmą pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii wiekowych przewidziane są nagrody rzeczowe. Dyplomy otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu oraz placówki biorące w nim udział.
  • Informacje dotyczące werdyktu komisji, formy i daty wręczenia nagród prześlemy na adres e-mail placówek biorących udział w konkursie do dnia 11 2021.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
Załącznik 1 Załącznik 2 – Zgody
Załącznik 3 – Karta zgłoszeniowa placówki

Kontakt: p234@edu.um.warszawa.pl

Maria Antoniak Dyrektor Przedszkola nr 234

Pierwsza wizyta w Teatrze w tym roku szkolnym.Projekt badawczy Drzewo.