W listopadzie proponujemy:
6 listopada warsztaty plastyczne –dzieci wykonają buttony na Święto Niepodległości  i zagrają w grę wielkoformatową ,,Kto  Ty Jesteś ?”
7 listopada 9:00 zdjęcia retro cena albumu 30 zł .
Decyzja o zakupie należy jak zawsze do rodziców po obejrzeniu prac.
Rodzice którzy nie chcą aby dziecko było fotografowane proszeni są o zgłoszenie tego faktu do nauczycielki grupy.
8 listopada ,,Dzień dobrego Jedzenia i picia” Warsztaty kulinarne w grupach.
9 listopada na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej  włączamy się w akcję „Rekord dla Niepodległej”, o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,  wspólnie z wszystkimi przedszkolami i szkołami w Polsce zaśpiewamy  hymn narodowy.
13 listopada II część warsztatów plastycznych ,dzieci będą szkliwić wykonane wcześniej i wysuszone prace z gliny.
-Gr III idzie do Szkoły nr 148 na zajęcia- eksperymenty fizyczno –chemiczne.
14 listopada przedstawienie teatru Igraszka
16 listopada warsztaty przyrodnicze w lasku na Kole ,,Jeż kolczasty zwierz” warsztaty poprowadzą pracownicy CEPL. Gr II
20 listopada koncert muzyczny ,,Wielkopolskie wiwaty”
23 listopada warsztaty przyrodnicze w lasku na Kole ,,Jeż kolczasty zwierz” warsztaty poprowadzą pracownicy CEPL. Gr I
26 listopada w naszym przedszkolu obchodzimy międzynarodowy dzień Pluszowego Misia
30 listopada warsztaty przyrodnicze w lasku na Kole ,,Jeż kolczasty zwierz” warsztaty poprowadzą pracownicy CEPL. Gr III

Tygryski na jesiennym spacerze.Wyprawa pięciolatków do szkoły.