Szanowni Państwo,

z powodu pandemii znaleźliśmy się w nowej, trudnej sytuacji. Reżim sanitarny ogranicza nasze działania i nie pozwala na realizację Programu adaptacyjnego zgodnie z jego założeniami.

Choć prowadzimy dyżur wakacyjny, to ze względu na bezpieczeństwo dzieci korzystających z opieki wakacyjnej, nie przewidujemy spotkań oraz zabaw i zajęć w ramach Dni adaptacyjnych w czasie wakacji.

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa i kierując się chęcią bliższego poznania Państwa i Państwa pociech zapraszamy na spotkania adaptacyjne we wrześniu.
Proponujemy spotkania w dniach 1-4 września w godzinach 9-12.W tym czasie rodzice /opiekunowie(1 osoba w maseczce ze względu na pandemię) wraz z dziećmi będą przychodzić do przedszkola aby wspólnie poznać nauczycieli, przedszkole oraz zasady obowiązujące w placówce. W czasie pobytu dzieci przewidujemy podanie małej zdrowej przekąski i picia(sok/woda). W tych dniach można też przynieść do przedszkola przygotowane wyprawki(piżamka ,kapcie, ubranka do przebrania w podpisanym worku)
Mamy nadzieję ,że te kilka dni pozwoli Nam spokojnie rozpocząć nowy rok przedszkolny .

Plany związane z początkiem roku mogą oczywiście ulec zmianie jeśli zmieni się sytuacja w związku z pandemią.

Aby wesprzeć Państwa w trudach związanych z adaptacją dzieci do warunków przedszkolnych przygotowaliśmy materiały:

  • WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW
  • ADAPTACJA TRZYLATKÓW

Z wyrazami szacunku i nadzieją na powrót do „normalności”

Maria Antoniak – dyrektor Przedszkola nr 234

Wskazówki_dla_Rodziców_Opiekunów
Adaptacja trzylatków

Wakacje 2020.PRZERWA WAKACYJNA