Serdecznie dziękujemy 72 dzieciom z 20 przedszkoli za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole nr 234.
Wszystkie dostarczone prace były ciekawe, bardzo kolorowe i zachwycały wykonaniem i pomysłowością. Dziękujemy dorosłym za pomoc przy wykonaniu prac, co jeszcze bardziej podniosło ich walory estetyczne i uczyniło ciekawszymi.
Komisja konkursowa oceniła nadesłane prace i nagrodziła w II kategoriach wiekowych dla dzieci młodszych i starszych.
W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce Mikołaj Kałużny(P93)
II miejsce Kamila Sapa(P310)
III miejsce Teodor Dudziński(P310)
W kategorii dzieci starszych:
I miejsce Filip Sarnowski(P58)
II miejsce Matylda Pietraszuk (P47)
III miejsce Regina Woźniak(P118)

Wszystkim uczestnikom ,nauczycielom przygotowującym dzieci, rodzicom składamy podziękowania za ogromny wkład pracy. Nagrodzonym gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Rozstrzygnięcie Rodzinnego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych.Laboratorium- zajęcia eksperymentalne.