W styczniu proponujemy:
8 styczeń warsztaty dla dzieci –Teatr fluorescencyjny
9 styczeń Przedstawienie Teatru Igraszka
16 styczeń Koncert muzyczny ,,Beskidzkie kołomajki”
21 styczeń Warsztaty przyrodnicze ,,ZIMA”

Zajęcia Przyrodnicze w Lasku na Kole: Ptasia stołówka
Terminy zajęć:
11.01.2019 (piątek) godz. 11:00 – grupa 3 (pięciolatki)
18.01.2019 (piątek) godz. 11:00 – grupa 2 (czterolatki)
25.01.2019 (piątek) godz. 11:00 – grupa 1 (trzylatki)
Informacja o zajęciach:
Ptaki podobnie jak my odczuwają zimno oraz głód, szczególnie podczas najtrudniejszego okresu w roku, jakim jest zima. Przed zimnem chroni je warstwa piór, jednak co może je uchronić przed głodem? Karmnik pełen jedzenia! Możemy zatroszczyć się o ptaki i pomóc im przeżyć zimę, a one odwdzięczą się nam wiosną i latem, kiedy będą wyłapywały mnóstwo nielubianych przez nas owadów. Nierozsądne dokarmianie może jednak wyrządzić więcej szkody niż pożytku, dlatego wytłumaczymy jak należy właściwie pomagać ptakom. Zastanowimy się, które ptaki wyziębiają się szybciej, te małe pokroju sikorki, czy może większe wielkości sójki?
Obchody Dnia Babci i Dziadka:
Babcie i Dziadziusiów zapraszamy na spotkania z okazji Ich Święta
22 stycznia Gr III godz.15:30
23 stycznia GR II godz.15:30
24 stycznia Gr  I godz.15:30
*W lutym po feriach planujemy Karnawałowy Bal Przebierańców prosimy o przygotowanie strojów!

 

Czas na zimowe zabawy w ogrodzie.Warsztaty ,,Teatr fluorescencyjny”