Z radością informujemy o sukcesach dzieci,które całkiem niedawno opuściły mury naszego przedszkola i rozpoczęły naukę w szkole podstawowej.
-Oliwia wygrała ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik.Tata Oliwii i Zuzi pisze:,,Bardzo miło wspominamy pobyt naszych córek Oliwki i Zuzi  w Przedszkolu, dzięki Państwa zapoczątkowanej pracy edukacyjnej Oliwka zaczyna odnosić sukcesy matematyczne na arenie ogólnopolskiej m.in. zdobyła główną nagrodę w Alfiku (około 14.000 uczestników w kategorii wiekowej Oliwki) – 7 dniowy wyjazd wakacyjny na Obóz Talentów. O jej nauce matematyki TVN zrobił reportaż – emisja 4.03.2017 około godz. 9.00 w programie Dzień Dobry TVN.” link do programu
– Matematyczni geniusze
onet.tv/l/mamdziecko/oliwia-czaplinska-ma-8-lat-i-jest-geniuszem…/qegvys
-Wojtek jest laureatem konkursu programowania w Scratchu w naszej dzielnicy.
http://www.sp234.waw.pl/wydarzenia-41-2016-17.php
https://scratch.mit.edu/projects/149770249/

Gratulujemy!
_FOT5374_FOT5368

Wycieczka gr II i III do Państwowego Instytutu Geologicznego.Program :,,Wolskie Ślady Historii. Mali Bohaterowie-kształtowanie postaw patriotycznych przedszkolaków z dzielnicy Wola m. st. Warszawy”.
Aktualności