Szanowni Rodzice,
rozpoczyna się akcja informacyjna w związku z zapisami dzieci do Szkół Podstawowych na rok szkolny 2021/22.
Dzieci z rocznika 2015 od września 2021 roku będą rozpoczynały naukę w oddziałach zerówkowych w szkołach podstawowych.
Na stronach szkół wkrótce pojawią się materiały informacyjne dla Państwa i sposoby kontaktu ze szkołami dla rodziców, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej.
Wkrótce trafi też do Państwa broszura informacyjna na temat Szkół Podstawowych w naszej dzielnicy.
Jeśli macie Państwo wątpliwości związane z rozwojem swoich dzieci zachęcam do kontaktu z nauczycielkami i moją skromną osobą można też skorzystać z oferty Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 1 z ulicy Zawiszy 13 z którą współpracuje przedszkole. Oferta poradni w poniżej.
Do rekrutacji jest jeszcze trochę czasu można zorientować się w ofertach szkół, poszukać opinii ,dopytać