W drugiej edycji konkursu dla dzieci z wolskich szkół i przedszkoli na Najmilszą Kartkę Świąteczną brały dzieci z 15 wolskich przedszkoli i 7 szkół podstawowych.
Barwne kartki wykonane były tradycyjnie kredkami i farbami oraz z plasteliny, wydzierane i wyklejane z papieru, haftowane, malowane lakierem oraz bardzo pracochłonne „trójwymiarowe”. Zachwycała różnorodność technik wykorzystywanych przez dzieci, które za pomocą  koralików, brokatu, cekinów, makaronu, ścinków gazet i waty stworzyły swoje kartki świąteczne.
W nadesłanych pracach królowały ulubione tematy dzieci takie jak: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty, bombki, bałwanki oraz narodzenie małego Jezusa.
Przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Wola oraz Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola Pani Ewa Statkiewicz wybrali laureatów konkursu.
Trudno było wybrać najpiękniejszą kartkę, bo wszystkie zasługiwały na wyróżnienie, a każda z prac była wyjątkowa.
Przy ocenianiu brana była przede wszystkim pod uwagę samodzielność i pomysłowość wykonania nadesłanej pracy.
W kategorii Przedszkolaki wygrali Franciszek Michalski – Przedszkole nr 116 oraz Lilianna Skrzeczyńska – Przedszkole nr 172, II miejsce zajęła Zuzanna Szmytkowska – Przedszkole nr 234.
W konkursie udział brali też udział Emilka i Maciek z Przedszkola nr 234.Gratulujemy!

Zaproszenie na Bal i wycieczkę!Koncert muzyczny.