Dziś odbyła się gala podsumowująca cały rok pracy twórczej, zostały zaprezentowane filmy w technice poklatkowej przygotowane przez dzieci z pomocą nauczycieli we współpracy z Fundacją Fabryka Przemian. W tym roku honorowy patronat nad VI Przeglądem Filmowym Przekaz Aktywnych Przedszkolaków objął burmistrz dzielnicy Ursus Pan Bogdan Olesiński.
W tym roku gala odbyła się online.
Temat tegorocznej gali to ”Palcem po mapie – wielka podróż małego przedszkolaka.”
Podczas VI gali filmowej zaprezentowały się:
 Przedszkole nr 28 z filmem „Nasze Eldorado”,
 Przedszkole nr 50 z filmem „ Podróż za jeden uśmiech”,
 Przedszkole nr 62 z filmem „ Włoskie wakacje”,
 Przedszkole nr 124 z filmem „ Freinetka w muzeum”,
 Przedszkole nr 147 z filmem „ Dania- klocki lego”,
 Przedszkole nr 234 z filmem „ Wyprawa do wnętrza ziemi”,
 Przedszkole nr 397 „Ziarenko” z filmem „ Afryka dzika przez wynalazców odkryta”,
 Przedszkole nr 418 z Oddziałami Integracyjnymi z filmem „ Z Koniczynkiem przez świat”,
 Przedszkole Sióstr Niepokalanek z filmem „ Australia”.
Podczas gali online rozdano dyplomy, statuetki i nagrody niespodzianki. Zaprezentowano zwiastuny- kilkuminutowe skróty wszystkich filmów.
VI Gala Filmowa- plakat (1)

Link do wszystkich filmów- https://youtu.be/1m6L21C3eoA

Koncert muzyczny ,, Kaszebskie granie”„Na podwórku dumne matki prowadziły swoje dziatki. Krowa- łaciate cielątko. Koza- rogate koźlątko. Owca- kudłate jagniątko…”