22 listopada gr. III jedzie do biblioteki w Al. Solidarności na spotkanie autorskie
z panią Elżbietą Bednarczyk
Elżbieta Bednarczyk znana jest z utworów dla dzieci ( “Kłótnie w tornistrze”, “Zimowa przygoda królika”, “Figlarne myszki”, “Chciwy niedźwiadek”). Jej najnowsza książka „Kłótnia w tornistrze” to wierszowane opowiadanie z przesłaniem o szacunku dla otaczających nas ludzi, przyrody i przedmiotów, szczególnie tych które służą im w szkole, wzbogacają wiedzę i pomagają rozwijać zainteresowania.
Autorka od 20 lat mieszka w Australii. Podczas spotkań z dziećmi chętnie opowiada o tym jak wygląda życie codzienne w tym kraju, wyświetliła slajdy ukazujące, jak żyją tam dzieci, do jakich chodzą szkół i jak mieszkają.

DSC_6825DSC_6813DSC_6822DSC_6819DSC_6817DSC_6823

 

Wycieczka do Teatru GuliwerWarsztaty w Teatrze Guliwer